Головна » 2017 » Квітень » 14 » ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я У ЛІЦЕЇ
13:46
ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я У ЛІЦЕЇ

 

В здоровому тілі - здоровий дух!!!

Якщо не можна виростити дитину,

щоб він зовсім не хворів,

то, у всякому разі, підтримувати

у нього високий рівень

здоров'я цілком можливо.

М.М. Амосов.

 

Проблеми здоров'я зараз приділяють велику увагу. Про це говориться на всіх рівнях, аж до голови держави, тому є природнім, що зросла увага і до здоров'я учнів. У школах продовжують зростати навчальні навантаження, зменшується рухова активність дітей, що призводить до порушень постави, гіподинамії. Багато школярі віддають перевагу проводити вільний час біля телевізорів та комп'ютерів. Тривогу викликає зростання кількості юних курців, масове споживання пива, токсикоманія, набуває все більш масовий характер.

Педагогічна громадськість все більше переконується в тому, що саме вчитель може зробити більше для здоров'я школярів, ніж лікар. Охорона здоров'я школярів – одне з найважливіших завдань освіти.

Так виникла необхідність створення системи здоров'єзбережувальної діяльності в освітній установі, яка буде спрямована на усунення проблем, що у свою чергу може дати позитивний ефект і в оздоровленні учнів, і в реалізації основної мети – підвищення якості освіти і виховання школярів.

Здоров'язбережувальна діяльність КЗ «Приморський регіональний українсько-болгарський багатопрофільний ліцей ІІ-ІІІ ступенів» спрямована на виконання гігієнічних рекомендацій, що сприяють оптимізації умов навчання і способу життя дітей і підлітків.

Основними напрямками діяльності ліцею є освіта і виховання, і здійснюються вони разом з іншим важливим завданням – оздоровленням.

В цілях формування ЗСЖ, виховання інтересу до участі в спортивно – масових заходах, у цілях зміцнення впевненості дітей у своїх силах і знань, виховання любові до спорту, 6 та 7 квітня проводилися заходи, що стали вже традиційними - День Здоров'я. Організаторами спортивного свята були викладач фізичної культури: Нестеров Сергій Володимирович, класні керівники 7-11 класів, педагог-організатор Водвуд Г.В.. Для учнів 9-11 класів ліцею були проведені виховні години «Ми обираємо здоров'я», учні 7-8 класів відвідали виховний захід у районній бібліотеці .

6 квітня були проведені спортивні змагання серед учнів різних вікових груп. Команди брали участь у змаганнях з баскетболу, волейболу, тенісному турнірі, міні-футболу та ін.

7 квітня на подвір'ї ліцею проведений загальноліцейський квест «Знайди свій шлях до здоров'я», в якому прийняли участь учні усіх класів (відповідальні Нестеров С.В., Водвуд Г.В.). У змаганнях учні проявили свої спортивні здібності і кмітливість, а головне - вміння дружно працювати в команді.  

В холі ліцею була проведена виставка плакатів «Здоров'я - наше багатство!».

Завдяки цьому святу, учні придбали знання і практичні навички, які можуть бути необхідними у повсякденному житті. Всі учасники заходу залишилися задоволеними, тому що було дуже цікаво, весело, захоплююче.

По закінченні заходів проведене соцопитування учнів на виявлення ефективності виконаної роботи (Кулик О.П.) «Чи хотів би ти вести здоровий спосіб життя?», де давалося три варіанти відповідей «так, ні, все одно», в результаті якого виявлено, що тенденція потреби здорового способу життя намічається вже з сьомого класу.

ПОДЯКА ОРГАНІЗАТОРАМ І ВСІМ УЧАСНИКАМ ЗА СВЯТО!

 

 

Переглядів: 161 | Додав: vishnevetskiy1967 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar