Головна » 2016 » Грудень » 6 » ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГАМИ В РАЙОННИХ ЕТАПАХ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ!
14:51
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГАМИ В РАЙОННИХ ЕТАПАХ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ!

1. Математика: 1.1.

Селігей А. 2м.  – 7-Б, вчитель Петрова Н.С.

2. Українська мова та література:
2.1. Рупчева Д. 3 м. – 8-А, вчитель Плаксіна С.В.
2.2. Бутєва О. 2 м. – 9, вчитель Вишневецький В.О.
2.3. Плаксіна Г. 2м. – 10-А, вчитель Плаксіна С.В.
2.4. Дімітрова Т. 3 м. – 11-А, вчитель Колесник О.І.

3. Біологія:
3.1. Янчева М. 3 м. – 9, вчитель Мормуль А.Л.
3.2. Гудкова А. 3 м. – 10-Б
3.3. Кальмус Д 3 м. – 10-Б
3.4. Легенький Є. 3 м. – 11-Б
3.5. Грищенко І. 3 м. – 11-Б

4. Історія:
4.1. Янчева М. 3 м. – 9, вчитель Димов К.С.
4.2. Маркова О. 3 м. – 11-А, вчитель Новіков І.М.

5. Хімія:
5.1. Янчева М. 3 м. – 9, вчитель Попович Т.В.
5.2. Чаплієвський М. 3 м. – 10-Б

6. Конкурс учнівських творів ім. Т.Шевченка:
6.1. Бутєва О. 1 м. – 9, вчитель Вишневецький В.О.
6.2. Плаксіна Г. 1 м. – 10-А, вчитель Плаксіна С.В.

7. Фізика
7.1. Легенький Є., 3 м. – 11-Б, вчитель Мартюшов В.Г.

8. Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

8.1. Бутєва О., 1 м. – 9, учитель Вишневецький В.О.
8.2. Плаксіна Г., 1 м. - 10-А, учитель Плаксіна С.В.
8.3. Дімітрова Т., 1 м. – 11-А, учитель Колесник О.І.

9. Фізкультура
9.1. Кардашова В., 3 м. – 11-Б, учитель Нестеров С.В.

10. Англійська мова
10.1. Янчева М., 2 м. – 9, учитель Чумакова О.В.
10.2. Гогунська Д., 3м. – 10-А, учитель Ліщук К.В.
10.3. Дімітрова Т., 3м. – 11-А учитель Ліщук К.В.
10.4. Маркова О., 3 м. – 11-А учитель Ліщук К.В.

11. Географія
11.1. Войтенко В., 3 м – 9, учитель Лазаренко Л.В.
11.2. Янчева М., 3 м – 9, учитель Лазаренко Л.В.
11.3. Легенький Є., 3 м – 11-Б, учитель Лазаренко Л.В.

12. Правознавство
12.1. Сичова М., 3 м. – 9, вчитель Димов К.С.
12.2. Янчева М., 3 м. – 9
12.3. Шенденкова І., 2 м. – 9
12.4. Кальмус Д., 3 м. – 10-Б
12.5. Чорна А., 3 м. – 10-Б

13. Болгарська мова
8-і класи: Серженту А. – 3м., Найда Д. – 3м., Маркова Є.- 3м.; Губенко А. – 3м., Решетняк К. – 3м., Рупчева Д. – 2м., Лясковський М. – 1м.

9-і класи: Гогунський В. – 3м., Янчева М. – 3м., Кабісова А. – 3м., Бутєва О. – 2м.

10-і класи: Мілєва А. – 3м., Плаксіна Г. – 3м., Пужаєнко Я. – 2м., Гудкова А. – 2м.

11-і класи: Драгулова Т. – 3м., Дімітрова Т. – 2м., Карауланов Д. – 2м.

Інформаційні технології

Легенький Є., 3 м. – учитель Кириченко С.І.

Юні знавці Біблії

Плаксіна Г., 1 м. – учитель Плаксіна С.В.

Кабісова А., 2 м. – учитель Вишневецький В.О.

Алфімов Е., 3 м. – учитель Томашкова Т.І.

 

Переглядів: 195 | Додав: vishnevetskiy1967 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar