Головна » 2017 » Червень » 23 » НАКАЗ ПРО ВИПУСК УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ
11:54
НАКАЗ ПРО ВИПУСК УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ

У К Р А Ї Н А

ВІДДІЛ ОСВІТИ

ПРИМОРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПРИМОРСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКО-БОЛГАРСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ»

ПРИМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРИМОРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Наказ

23.06.2017                                                                                               № 062

 

Про випуск та нагородження випускників

11 класу КЗ «Приморський ліцей» у 2016/2017 н.р.

 

Згідно з рішенням спільного засідання педагогічної ради та ради ліцею від 22.06.2017 р. (протокол № 7), на підставі п.2.1. та п.2.3. «Положення про Золоту медаль за високі досягнення у навчанні» та «Положення про Срібну медаль за досягнення у навчанні»

 

НАКАЗУЮ:

1. Випустити учнів 11-А класів з ліцею:

№ з/п

Прізвище

Ім’я

По батькові

1

Волчанова

Аліна

Олександрівна

2

Ганєв

Вячеслав

Олександрович

3

Гогунська

Віталія

Віталіївна

4

Гогунський

Валерій

Юрійович

5

Джура

Андрій

Ігорович

6

Дімітрова

Тетяна

Василівна

7

Євдакова

Альона

Василівна

8

Ісаєнко

Валерія

Олександрівна

9

Кінчевський

Данило

Андрійович

10

Кісільова

Владлена

Іванівна

11

Крижна

Милана

Ігорівна

12

Куруоглу

Інна

Олександрівна

13

Маркова

Олена

Володимирівна

14

Мутовчи

Анастасія

Олегівна

15

Радченко

Андрій

Олександрович

16

Синяговська

Світлана

Миколаївна

17

Сичова

Олена

Геннадіївна

18

Устинська

Катерина

Василівна

19

Філіппов

Пилип

Андрійович

20

Швець

Валентин

Віталійович

2. Випустити учнів 11-А класів з ліцею:

1

Агафонов

Сергій

Сергійович

2

Басараб

Аліна

Миколаївна

3

Безверха

Ольга

Олександрівна

4

Голік

Вікторія

Володимирівна

5

Грищенко

Ірина

Сергіївна

6

Гузенко

Віталій

Миколайович

7

Діденко

Юлія

Миколаївна

8

Дмитриєв

Михайло

Олександрович

9

Драгулова

Тетяна

Віталіївна

10

Калаянова

Єлизавета

Олегівна

11

Карауланов

Данило

Олександрович

12

Кардашова

Вікторія

Валеріївна

13

Кирилів

Ілля

Ігорович

14

Легенький

Євген

Володимирович

15

Назарова

Маргарита

Олексіївна

16

Піталєв

Антон

Володимирович

17

Рудковська

Ірина

Василівна

18

Топчий

Аліна

Валеріївна

19

Трощенко

Максим

Володимирович

20

Цьопич

Олександр

Валерійович

21

Шапошник

Анна

Андріївна

22

Шмойлова

Дар'я

Андріївна

 

3. Нагородити випускницю 11-Б класу Грищенко І. золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні”.

4. Нагородити випускників 11-х класі срібною медаллю “За досягнення у навчанні»:

4.1. Дімітрову Т.

4.2. Легенького Є.

4.3. Маркову О.

5. Нагородити медалями вказаних у п.3, 4 учнів на Святі випускного вечора 24.06.2017 року.

6. Видати атестати про повну загальну середню освіту учням 11 класу на Святі випускного вечора 24.06.2017 року.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор                                        В.О.Вишневецький

Переглядів: 395 | Додав: vishnevetskiy1967 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar