Головна » 2017 » Травень » 30 » НАКАЗ ПРО ПЕРЕВЕДЕННЯ
14:35
НАКАЗ ПРО ПЕРЕВЕДЕННЯ

 
У К Р А Ї Н А
ВІДДІЛ ОСВІТИ
ПРИМОРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПРИМОРСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКО-БОЛГАРСЬКИЙ  БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ» 
ПРИМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРИМОРСЬКОГО РАЙОНУ
ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ


НАКАЗ
26.05.2017 року                                                                                                                                                № 010-у

Про переведення учнів 7, 8, 10 класів 
за підсумками 2016/2017 н.р.

Керуючись інструкцією МОН України «Про порядок переведення та випуск учнів загальноосвітніх навчальних закладів», затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 р. №762, інструкції МОН України №119-87 від 07.03.01р. «Про порядок проведення навчальних екскурсій та практики учнів загальноосвітніх навчальних закладів», рішенням педагогічної ради ліцею (протокол №5 від 26.05.2017),

НАКАЗУЮ:
1. Перевести до 8-А класу ліцею таких учнів 7-А класу:
1.1. Анастасова Олександра Петрівна
1.2. Арабаджи Лідія Андріївна
1.3. Астахова Анастасія Геннадіївна
1.4. Бурхович Ангеліна Олегівна
1.5. Вакал Марія Володимирівна
1.6. Василенко Катерина Костянтинівна
1.7. Волобуєв Микита Миколайович
1.8. Єжевська Інна Сергіївна
1.9. Лебедєв Олег Віталійович
1.10. Маврін Владислав Віталійович
1.11. Марков Вячеслав Сергійович
1.12. Маркова Катерина Артемівна
1.13. Машошина Уляна Володимирівна
1.14. Пейчев Володимир Дмитрович
1.15. Пейчев Михайло Михайлович
1.16. Пилаєва Ксенія Валеріївна
1.17. Польшина Софія Едуардівна
1.18. Посашкова Вікторія Віталіївна
1.19. Пундєв Микита Сергійович
1.20. Ташев Данило Олександрович
1.21. Фуклєва Анастасія Василівна
1.22. Хребтов Валентин Віталійович

2. Перевести до 8-Б класу ліцею таких учнів 7-Б класу:
2.1. Аврамова Олена Олександрівна
2.2. Анісімов Данило Романович
2.3. Буляткін Артем Костянтинович
2.4. Войніков Дмитро Петрович
2.5. Гетманенко Софія Юріївна
2.6. Гіренко Руслана Денисівна
2.7. Діденко Максим Сергійович
2.8. Златанова Валерія Юріївна
2.9. Іовова Анастасія Анатоліїана
2.10. Клименко Сергій Олександрович
2.11. Коневський Дмитро Михайлович
2.12. Костянюк Катерина Валеріївна
2.13. Кубай Олексій Олександрович
2.14. Макаренко Данило Олександрович
2.15. Мілусь Тетяна Лолександрівна
2.16. Панчеко Дмитро Денисович
2.17. Попова Анна Станіславівна
2.18. Прилуцький Артем Ігорович
2.19. Прокопович Дар'я Василівна
2.20. Радченко Анастасія Олександрівна
2.21. Саввов Олександр Іванович
2.22. Селігей Анастасія Сергіївна
2.23. Скотченко Данило Олександрович
2.24. Хоменко Валерія Валеріївна

3. Перевести до 9-А класу ліцею таких учнів 8-А класу:
3.1. Аврамова Валерія Степанівна
3.2. Бутенко Аліна Андріївна
3.3. Ганзуля Анна Вадимівна
3.4. Гогунський Кирил Сергійович
3.5. Головань Анатасія Віталіївна
3.6. Гордеєв Олександр Сергійович
3.7. Зоріна Дар'я Володимирівна
3.8. Кукушкіна Анастасія Володимирівна
3.9. Ліпаткін Ярослав Миколайович
3.10. Лясковський Микола Вікторович
3.11. Марков Валерій Андрійович
3.12. Маркова Єлізавета Андріївна
3.13. Мачюкас Вікторія Гшедімінасівна
3.14. Мельник Дар'я Едуардівна
3.15. Наумова Кристина Миколаївна
3.16. Нехороший Володимир Віталійович
3.17. Носенко Микита Олександрович
3.18. Орляк Анна Олександрівна
3.19. Пономарець Маргарита Олегівна
3.20. Решетняк Кирил Дмитрович
3.21. Рупчева Діана Романівна
3.22. Серженту Анастасія Олександрівна
3.23. Ташева Тетяна Дмитрівна
3.24. Топчій Ольга Олександрівна
3.25. Шамлі Руслана Сергіївна
3.26. Шмойлов Андрій Андрійович

4. Перевести до 9-Б класу таких учнів 8-Б класу:
4.1. Болотін Максим Олегович
4.2. Груба Ярослава Леонтіївна
4.3. Губенко Анжела Іванівна
4.4. Гузенко Станіслав Миколайлвич
4.5. Закревський Марк Олександрович
4.6. Ішков Вадим Сергійович
4.7. Козирь Дар'я Денисівна
4.8. Коломеєць Олександр Владиславович
4.9. Костов Микита Ігорович
4.10. Куцевляк Поліна Сергіївна
4.11. Лесняк Марина Дмитрівна
4.12. Мачулян Іван Юрійович
4.13. Найда Діана Олексіївна
4.14. Обоянець Марія Костянтинівна
4.15. Пивоваров Матвій Олексійович
4.16. Плотников Віктор Вікторович
4.17. Плющ Ольга Олегівна
4.18. Ратков Максим Леонідович
4.19. Степанов Микита Олександрович
4.20. Токарева Марина Юріівна
4.21. Штенгелов Данило Сергійович
4.22. Ярошевський Артур Олегович

5. Перевести до 11-А класу ліцею таких учнів 10-А класу:
5.1. Бербека Данило Сергійович
5.2. Богачова Ірина Володимирівна
5.3. Гатауліна Владислава Володимирівна
5.4. Главчева Анастасія Едуардівна
5.5. Гогунська Дар'я Сергіївна
5.6. Гогунський Микола Костянтинович
5.7. Єрмаков Артур Андрійович
5.8. Єрьоменко Валерія Ігорівна
5.9. Клочко Інна Олексіївна
5.10. Македонський Антон Ігорович
5.11. Мілєва Наталія Володимирівна
5.12. Одинока Орина Ігорівна
5.13. Плаксіна Ганна Олексіївна
5.14. Попова Ольга Юріївна
5.15. Пужаєнко Яна Олександрівна
5.16. Сириця Вікторія Володимирівна
5.17. Шевченко Вадим Олександрович
5.18. Шмойлова Марія Дмитрівна
5.19. Юшин Микита Володимирович

6. Перевести до 11-Б класу ліцею таких учнів 10-Б класу:
6.1. Антіпов Ігор Олександрович
6.2. Бенецький Владислав Богданович
6.3. Борщенко Михайло Валерійович
6.4. Гудкова Аліна Віталіївна
6.5. Джеглава Альона Юріївна
6.6. Єжевська Валентина Сергіївна
6.7. Івасенко Аліна Михайлівна
6.8. Кальмус Дар'я Олегівна
6.9. Матєва Анастасія Валеріївна
6.10. Матяш Владислав Сергійович
6.11. Медяник Олександра Геннадіївна
6.12. Падалко Данило Андрійович
6.13. Сичова Тетяна Андріївна
6.14. Сімаков Максим Олександрович
6.15. Сухореброва Віолетта Віталіївна
6.16. Ташев Максим Анатолійович
6.17. Чаплієвский Микита Ігорович
6.18. Чорна Анастасія Василівна

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Димова К.С.

Директор               В.О.Вишневецький

Переглядів: 246 | Додав: vishnevetskiy1967 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar